Odwiedź nas na Facebooku
Optimal osuszanie mieszkań Radom logo

Lokalizacja wycieków Radom i okolice

Nasza firma

Historia i profil działalności firmy Optimal

Optimal RADOM

Sześć lat doświadczenia, kilkunastoosobowy zespół specjalistów i profesjonalne wsparcie Klienta na każdym etapie realizacji zamówienia – to tylko 3 z przynajmniej 10 powodów, dla których Optimal może pochwalić się większościowym udziałem na rynku Radomia w zakresie osuszania pomieszczeń i remontów lokali po zalaniach. Dysponujemy profesjonalną chemią oraz sprzętem do usuwania wody i nadmiaru wilgoci z pomieszczeń mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych. Specjaliści Optimal posługują się nowoczesnymi urządzeniami, a w tym m.in. osuszaczami adsorpcyjnymi, kondensacyjnymi, a także zaawansowanymi technologicznie panelami grzewczymi i dmuchawami.

Zapewniamy, że niezależnie od powierzonego nam zadania, specjaliści Optimal dokonują precyzyjnych pomiarów wilgotności nieruchomości po zalaniach, dzięki czemu mają pełną kontrolę nad procesem schnięcia ścian, sufitów i posadzek.

Na rynku jesteśmy obecni od początku 2011 r., a co za tym idzie – dysponujemy blisko 7 latami doświadczenia w zakresie profesjonalnego osuszania pomieszczeń. Klienci, którzy zdecydowali się na naszą ofertę doceniają nas przede wszystkim za indywidualne podejście, fachowe doradztwo oraz terminową obsługę.

Starając się spełnić wszelkie oczekiwania naszych partnerów, do oferty uzupełniającej włączyliśmy kompleksowe usługi remontowe pomieszczeń po zalaniach. Do zespołu Optimal wchodzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy specjalizują się w generalnych renowacjach domów, mieszkań, biur i obiektów przemysłowych, borykających się z problemem zawilgocenia.

Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji na terenie całego Radomia oraz najbliższej mu okolicy (Kozienice, Zwoleń, Wielogóra, Wolanów, Makowiec, Skaryszew, Przytyk, Pionki) przez wszystkie dni w tygodniu w godz. od 7:00 do 22.00 wieczorem.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679