Odwiedź nas na Facebooku
Optimal osuszanie mieszkań Radom logo

Lokalizacja wycieków Radom i okolice

Remont po zalaniu

Kompleksowy remont po zalaniu. Zamów ekipę Optimal z Radomia

Remonty po zalaniu

 

Osuszyliśmy już Państwa pomieszczenie? Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji także w zakresie profesjonalnych remontów zalanych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

W chwilę po usunięciu źródła problemu (źródła zalania), zespół Optimal przystępuje do pełnego osuszania i na życzenie – pełnej renowacji zdewastowanego pomieszczenia. Odpowiadamy za usuwanie złuszczonych farb i gładzi, zagruntowania powierzchni, szpachlowania i malowania.

Nasi specjaliści mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie renowacji mieszkań po zalaniach. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i chemią budowlaną, dzięki czemu doprowadzenie lokali do stanu użyteczności w możliwie krótkim czasie. 90% renowacji zamykamy w ciągu 2-3 dni od złożonej przez Klienta dyspozycji.

Dlaczego remonty mieszkań po zalaniach z Optimal?

Zapewniamy, że jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, remont po zalaniu Państwa domu lub mieszkania zajmie nam tylko tyle czasu, ile to konieczne. Nie wydłużamy czasu realizacji jeśli to nie jest konieczne – renowacje zajmują nam na ogół kilka dni i po tym czasie mogą Państwo znów w pełni korzystać z nieruchomości.

Naszą ofertę remontów po zalaniach kierujemy do wszystkich Klientów z Radomia i okolic, w tym osób fizycznych, jak i małych, średnich oraz dużych przedsiębiorców.

W celu ustalenia szczegółów i wyceny zlecenia, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z naszą obsługą.