Odwiedź nas na Facebooku
Optimal osuszanie mieszkań Radom logo

Lokalizacja wycieków Radom i okolice

Pomiary wilgotności

Pomiar wilgotności w Twoich pomieszczeniach

pomiary wilgotności RadomNajczęstsze sytuacje, w których należy wykonać pomiary wilgotności:

Utrzymujące się zawilgocenia i duży poziom wilgoci mogą mieć bardzo poważne skutki:

Gdy zalane pomieszczenie ma polisę ubezpieczeniową, trzeba ustalić czy polisa obejmuje zwrot kosztów za wykonanie pomiarów zawilgoceni, a potem także osuszania. Jeśli ubezpieczyciel to potwierdzi to koszty pomiarów i osuszania wykonane przez naszą firmę zostaną w całości pokryte przez towarzystwo ubezpieczeniowe i nie poniosą Państwo żadnych kosztów.

wykrywanie wycieków Radom

Wykonujemy specjalistyczne pomiary wilgotności i zawilgocenia tylko za pomocą profesjonalnych urządzeń, dzięki którym uzyskujemy dokładny poziom wilgoci do 4cm. Nie naruszamy przy tym ścian oraz podłóg gdyż pomiar wykonujemy dotykając urządzeniem do zawilgoconych miejsc.
Nasz sprzęt mierzy również wilgotność pod posadzką (warstw izolacyjnych), która kiedy dochodzi do zalań również bardzo często ulega zawilgoceniu. Dodatkowo przy wykonywanych pomiarach uzyskujemy punkt rosy oraz temperaturę panującą w pomieszczeniu.

osuszanie po zalaniu RadomWyniki naszych pomiarów zawsze kończy odpowiedni protokół, w którym są wyniki uzyskane z pomiarów wraz z całą analizą i wskazówkami odnośnie wybrania optymalnej metody osuszania oraz dobraniem odpowiedniego sprzętu osuszającego. Nasz protokół z pomiarów jest uznawany przez ubezpieczycieli przy szkodzie objętej polisą ubezpieczeniową.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

736 762 870799 978 679